Radek Přibyl , akreditovaný osobní lektor, pohybový terapeut.

(kvalita je důležitější než kvantita)

specializace GRAVITY
osobní vedení PRIORITOU
OSVĚDČENÍ LEKTOR

Radek Přibyl 27.6 1974 narozen Český Krumlov

První krůčky začaly roku 1987 v posilovně mého bratra, který závodně vzpíral.
Jelikož moje vzdělání se ubíralo strojním směrem, v posilování jsem pokračoval doma v mé vlastnoručně vyrobené posilovničce kolem roku 1989.
Pak už to nabralo obrátky i k jiným aktivitám, například k cyklistice, bojovým sportům, tancování hip hopu, break dance, florbalu, in-line hokeji, lednímu hokeji i motosportu a další.

Pro zvládnutí těchto aktivit bylo však nejen posilování vždy prioritou.
V roce 1995 jsem zaznamenal velký přísun informací o doplňkové výživě a začal jsem poskytovat i poradenství v tomto odvětví.

Od roku 2000 až do roku 2009 jsem byl zaměstnán u firmy Hsport Brno jako konzultant na doplňkovou stravu a vybavení sportovišť.

V roce 2010 jsem pochopil že vše lze řešit když člověk porozumí sám sobě. (vnitřní informační harmonie)

Lidé, kteří jsou sami se sebou fyzicky i vnitřně v naprostém souladu, překonávají překážky nejsnázeji.

Nabízi se všem, kteří hledají takový soulad a překonávají právě nějakou tu překážku pomocnou ruku na jejich cestě. (nastavení životosprávy, pohybu a další)

Jsem absolvent akreditačního školicího střediska Fitnet a držitel akreditované licence (2010). Gravity foundation (2012), Osobní rozvoj NLP, EPIGENETIKA, HERMETISMUS (2013–2017).
Podle mého názoru je potřeba, aby se kvalitní lektor a terapeut vzdělával celý život, to je moje krédo, kterého se chci a budu držet.

(né vždy je potřeba na vše certifikát)