Radek Přibyl , akreditovaný osobní lektor GRAVITY, pohybový terapeut a body kouč.

(kvalita je důležitější než kvantita)


specializace GRAVITY
osobní vedení PRIORITOU
OSVĚDČENÍ LEKTOR

K tématice posilování a pohybu při různých sportech se vztahuje většina mého života.
První krůčky začaly roku 1987 v posilovně mého bratra, který závodně vzpíral.
Jelikož moje vzdělání se ubíralo strojním směrem, v posilování jsem pokračoval doma v mé vlastnoručně vyrobené posilovničce kolem roku 1989.
Pak už to nabralo obrátky i k jiným sportům, například k cyklistice, bojovým sportům, tancování hip hopu, break dance, florbalu, in-line hokeji, lednímu hokeji i motosportu.
Pro zvládnutí těchto aktivit bylo však posilování vždy prioritou.
V roce 1995 jsem zaznamenal velký přísun informací o doplňkové výživě a začal jsem poskytovat i poradenství v tomto odvětví.
Od roku 2000 až do roku 2009 jsem byl zaměstnán u firmy Hsport jako manager a provozní prodejen, konzultant v odvětví doplňkové stravy a vybavení sportovišť i posiloven. Snažím se neustále důkladně vzdělávat a spolupracovat s kapacitami v oblasti vzdělávání.
Jsem absolvent akreditačního školicího střediska Fitnet.
Podle mého názoru je potřeba, aby se kvalitní fitness konzultant vzdělával celý život, to je moje krédo, kterého se chci a budu držet.

Proč jsem se rozhodl pro práci fitness instruktora.
Hlavním podnětem byl můj koníček – posilování, který mne provází životem už téměř 20 let, a s ním spojený i sportovní pohyb obecně.
Proto se stále snažím, aby přibývaly zkušenosti a vědomosti, které jsou nejlepší motivací a stimulem pro tuto práci – pomáhat i dalším lidem, kteří o to mají zájem.
Musím podotknout jeden hlavní bod, což je fakt že cvičit a bezpečně cvičit ve fitcentru je velký rozdíl. V tom mě přesvědčila i vlastní zkušenost, protože rizika spojená se špatnými návyky a mylnými mýty o posílení svalstva mohou vést bohužel i k velkému riziku poškození, než k napravení některých pohybových problémů. V přístupu a poradenství pro mě hraje velkou roli skupina rodičů a dětí. Právě u nich je možné udělat hodně pozitiv pro kvalitu pohybu a života.

NASLOUCHEJME NAŠEMU TĚLU, NEMÁME HO ZADARMO ALE ............

WWW.FITLEKTOR.CZ proto, kdo má zájem o nové postřehy je tu pro vás.